Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Çad

Çad'da Satılık Emlak

Çad, kuzeyde Libya, doğuda Sudan, güneybatı Kamerun ve Nijerya, batıda Nijer ve güneyde Orta Afrika Cumhuriyeti ile sınırda olan merkezi bir Afrika eyaletidir.

Başkent N'Djamena.

Çad’daki emlak piyasası, Çad’ın dünyadaki en fakir üç ülkeden biri olması ve siyasi ve ekonomik dengesizliklerle karakterize olması nedeniyle gelişmekte zorlanıyor.

Çad'da satılık mülkler çok fazla değil ya da iyi değil çünkü coğrafi olarak uzak, kirli ve sınırlı bir altyapı ile uğraşmak zorundasınız. Bununla birlikte, bu zorluklar, ülkenin umutsuz ihtiyaçları göz önüne alındığında, uygun fiyata satılık mülklerin satılması ve uygun fiyata satılık mülklerin finansmanı için bir fırsat sunabilir.

Çad'da satılık bir mülk satın almaya karar vermeden önce, birçok Afrika ülkesinde olduğu gibi, devletin tüm özel ve kamu alanlarına sahip olduğunu bilmelisiniz, bunun anlamı serbest veya boş bulunan tüm arazilerin devlete ait olmasıdır.

Satılık mülk arayan ilk şehir başkenttir, ülkenin en büyük kent merkezi olan N'Djamena şehri, siyasi ve idari kalbidir. Çad'ın başkentinde satılık mülk arayan iki alan vardır: en batılı olan idari alan ve tarihi binaların yoğunlaştığı eski bölge.

Çad'da satılık mülk satın alabileceğiniz bir başka ilginç şehir, N'Djamena'dan sadece 10 kilometre uzaklıktaki Gaoui şehridir. Gaoui, Çad'ın tüm bölgesini dolduran yok olmuş bir medeniyet olan geleneksel kültür Sao'nın başkentidir.

Çad’daki en büyük ikinci şehir Sarh’tır ve Çad’da satılık mülk satın almayı düşünüyorsanız çok ilginç bir yer.

  •  
    Çad'a taşınmak. Expatriate ve Çad'da yaşamak

        Artık okuyucularımız bizi iyi tanıyor. Herkesin boyutlarını yeniden kazanmasına ve mümkün olan en uygun şekilde yapmasına izin vermek için her zaman size özel bir ulus arıyoruz. Bugün bile, ısının kendisini hissettirmesine rağmen, sizi gerçek dünyaya daha da yakınlaştırmak için size birçoğ ...

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB